rules

درباره ما

قهرمان خودت باش

همه ما در آرزوی یک زندگی خوب و راحت بدون دغدغه‌های مالی هستیم. همواره در گوشه به گوشه زندگیمان رویاهایی داریم که یا به علت نرفتن به دنبال آن‌ها و یا به علت شکست برای رسیدن به آن‌ها درحال خاک خوردن هستند. باتوجه به بحران‌های مالی که ما امروزه با آن مواجه هستیم، دنبال کردن و رسیدن به رویاهایمان سخت‌تر از قبل شده است.
برخی از ما ایده‌هایی برای کسب و کار و درآمدزایی داریم ولی نمی‌دانیم باید از کجا شروع کنیم، برخی از ما می دانیم از کجا شروع کنیم ولی توان اجرای آن را نداریم و در نهایت برخی از ما هم شروع کردیم  و کسب وکاری هم راه اندازی کرده‌ایم اما یا با شکست مواجه شدیم و یا در حال زیان هستیم؛  به همین دلیل تصمیم به ترک صحنه رزم برای دستیابی به رویاهایمان گرفتیم. همه این عوامل به علت نبود آموزش‌های درست مالی، مدیریتی و بازاریابی و فروش نشأت گرفته است. همه ما نیازمند فرصت دوباره هستیم، فرصتی که خودمان برای خودمان بوجود بیاوریم، فرصتی که  با آموزش‌های درست بوجود می‌آید؛ زمان آن فراسیده است که قهرمان خودت باشی.

چرا سرمایه گذاری در بورس؟

سرمایه‌گذاری در بورس به علت قابلیت نقدشوندگی بالا در کنار شفافیت اطلاعات نسبت به روش‌های دیگر سرمایه‌گذاری از جذابیت بیشتری برای کسب درآمد برخورداراست. قابلیت نقدشوندگی بدین معناست که هر زمان که بخواهید می‌توانید سهام خود را به پول تبدیل نمایید. از جذابیت‌های دیگر این است که میتواند با حداقل میزان سرمایه با درنظر داشتن اهداف کوتاه مدت و بلند مدت ارزش پول خود را چند برابر نمایید. اما مانند هر کاری بدون ریسک و خطر نیست. اگر بدون دانش مالی مبادرت به خرید سهام نمایید، احتمال از دست دادن سرمایه‌تان بسیار زیاد است. جای نگرانی نیست؛ چرا که علم هایی به نام تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی وجود دارند. تحلیل تکنیکال مجموعه اشکال و خط هندسی مبتنی بر تقاضا و عرضه قیمتی سهام است که به معاملگران این آرامش خاطر را می‌دهد که از میدان نبرد جنگ گاو و خرس پیروز بیرون آیند.  و با کمک تحلیل بنیادی سهم هایی با بنیاد قوی شناسایی نمایید. آموزش مالی درست رمز موفقیت در بازار سرمایه است.

خانواده بورس با ما

خانواده کوچک ما متشکل از تحلیل‌گران تکنیکال و بنیادی، مشاوران بازار بورس و سرمایه، مشاوران کسب و کار و استارت آپ‌ها است. دانش و اطلاعاتمان چیزی نیست که برای عده‌ای خاص محدود باشد. اعضای خانواده ما برای داشتن تخصص و مهارت های لازم آموزش دیده اند. دغدغه ما آموزش مالی، سرمایه گذاری در بورس مدیریتی، کسب  وکار ، بازاریابی و فروش و.... برای تمام افرادی است که به دنبال ایجاد فرصت دوباره هستند. ما برآنیم تا با اشتراک گذاری و آموزش دانشمان اعضای خانواده‌مان را گسترش داده و سهمی از تحقق رویاهای زندگیتان داشته باشیم.