<span class='far fa-lightbulb color-default'></span> سه چالشی که کارآفرینان جوان با آن روبرو هستند.
کسب و کار من

سه چالشی که کارآفرینان جوان با آن روبرو هستند.

| 17:00 | 2

کارآفرینی در هر سنی واقعاً سخت است. چالش ها ، طردها و سختی های مداوم وجود دارد. وقتی چیزی اشتباه پیش می رود، همیشه احساس می کنید تقصیر شماست. مخصوصا این موضوع به ویژه در مورد کارآفرینان جوان صادق است.
اگر با چالش ها روبرو نشوید، می‌تواند موفقیت را محدود کند. از طرف دیگر، اگر آن‌ها با مشکل روبرو شوند، در واقع می‌توانند به نقاط قوت تبدیل شوند.
این چالش‌ها عبارتند از:

1. عدم اعتبار

کسب و کار یعنی اعتماد. برای بسیاری از افراد، اعتماد به کارآفرینان جوان برای تحویل کار سخت است. برخی گمان می‌کنند عدم تجربه آن‌ها منجر به بی‌کفایتی می‌شود و به دلیل عدم تجربه دیگران، باید از اعتبار کمتری برخوردار باشند و اعتماد به نفس کمتری داشته باشند.
راه حل آن چیست؟ برای ایجاد اقتدار در بازار خود بسیار سخت تلاش کنید. با مطالعه بی وقفه بر فضای مورد نظر خود مسلط شوید. سپس با جلب اعتماد از تأثیرگذاران، به آن‌ها نشان دهید که درباره چیزی صحبت می‌کنید، آگاهی دارید. فرصت‌های خاصی را پیدا کنید که بتوانید خود را اثبات نموده و سپس از آن به عنوان شاخص‌های اعتماد استفاده کنید تا اعتبار بیشتری در صنعت بدست آورید. اقتدار ناشی از اینکه شما یک متخصص استناد شوید به شما  اجازه می‌دهد تا بتوانید راحت تر به رهبران صنعت، که تقریباً برای همه غیرقابل دسترسی است، ارتباط برقرار کنید.

2. تنهایی

این یک حقیقت غیرقابل انکار است. کارآفرین بودن، به ویژه یک جوان، فوق العاده تنها است زیرا تعداد کمی از افراد وجود دارند که می‌توانند فشارهایی که شما انتظار دارید روزانه با آن‌ها مواجه شوید، را تحمل کنند. کارآفرینان با ابتکار عمل و حل مشکلات دشوار، غالباً با دستمزد و اطمینان کمتری نسبت به یک مسیر شغلی سنتی روبرو می‌شوند.
این می‌تواند موجب تنهایی شما شود. راه حل آن می‌تواند دوستانی باشند که با همان چالش‌های شما روبرو بوده و آن را به عنوان واقعیت مسیری که انتخاب کردند برای موفقیت پذیرفتند.
این بخشی از این است که چرا پاداش موفقیت بسیار زیاد است. کمتر کسی مایل به تحمل درد لازم برای رسیدن به قله موفقیت است. بنابراین، راه‌حل، حداقل آن است که آن را بپذیرید و مسیری که انتخاب کردید در آن قدم بگذارید با انگیزه آن را در آغوش بگیرید.


3. عدم تجربه

همانطور که بحث کردیم، کارآفرینان جوان  با کمبود تجربه در مناطقی که می‌خواهند کار کنند مواجه هستند. بدون تجربه، برای اولین بار با بسیاری از مشکلات سخت روبرو خواهید شد، غالبا بدون هیچ گونه تصوری از چگونگی حل آن‌ها. این می‌تواند بسیار زیاد شود.
راه حل آن چیست؟ از ساده‌گی خود به عنوان یک قدرت استفاده کنید. چشم انداز تازه شما در مورد بسیاری از مشکلی که با آن روبرو هستید می‌تواند منجر به نوآوری شود زیرا شما به نتیجه گیری نظرات افراد دیگر ملزم نیستید. شما میتوانید آنچه را که شما به عنوان یک جوان می‌شناسید، دقیقاً تغییر دهید - دقیقاً به نحوی که دنیا در حال تغییر است -  که منجر به راه حل‌های درخشان می‌شود.
در حالی که کارآفرین جوان بودن مطمئناً دارای چالش‌هایی است، با نزدیک شدن به روش صحیح ، این چالش‌ها می توانند به نقاط قوت تبدیل شوند. به طور کلی، زمان بهتری برای راه اندازی یک شرکت وجود ندارد زیرا می توانید خطرات بیشتر و روش‌های مقابله با آن ها را برگزینید.
بنابراین، به دنبال آن بروید. این زمان کارآفرینی است. اگر نه الان ، کی؟
 

منبع: بورس با ما

دیدگاه شما

|   مشاهده قوانین و مقررات

دیدگاه‌ها