مطالعه جدید: شکست‌های زود هنگام موجب افزایش موفقیت‌های شما  در آینده می‌شود
برای فردا

مطالعه جدید: شکست‌های زود هنگام موجب افزایش موفقیت‌های شما در آینده می‌شود

| 18:00 | 2

همه ما عبارت قدیمی "آنچه شما را نمی کشد شما را قوی تر می کند" را شنیدیم . به نظر می رسد خوب است، اما بسیاری از ما طوری عمل نمی‌کنیم که  به آن اعتقاد داشته باشیم.
وقتی نوبت به انتخاب برندگان آینده می‌رسد، ما نامزدی را با رزومه طلایی پر از موفقیت‌های مداوم انتخاب می‌کنیم، نه شخصی که زندگی کمی با موفقیت روبرو شده است. یا وقتی خودمان با مشکل روبرو هستیم، نگرانیم که این یک علامت خطر باشد که برای همیشه ما را از موفقیت آینده باز دارد.
بنابراین، کدام درست است؟ آیا چالش‌های اولیه شما را قوی میسازد یا شما را حرکت برای زندگی باز می دارد؟ به تازگی، تیمی از محققان از دانشکده مدیریت کلوگ به نتیجه رسیدند. آنچه آنها کشف کردند خبر خوبی برای همه کسانی است که زندگی آنها یک صعود بی وقفه در یک شیب آفتابی نبوده است.

بچه های طلایی در مقابل بازنده‌های اولیه

تیم تحقیق برای آزمایش خود از یک آزمایش طبیعی مفید استفاده کردند. برای ده ‌ها سال‌، مؤسسه ملی بهداشت آمریکا کمک های مالی زیادی را به دانشمندان جوان اعطا می‌کند. این جوایز به ارزش بیش از یک میلیون دلار ، می‌تواند حرفه یک دانشمند را رقم بزند. شما فکر می‌کنید گرفتن یکی  جوایز می تواند  بلیط  طلایی باشد.
این تیم تحقیقاتی دو گروه از دانشمندان که در همه شرایط یکسان بوده اند فقط در این موضوع که یک گروه موفق به کسب جایزه شده اند ولی گروه دیگر شکسته خورده اند بنابراین چه اتفاقی می‌افتد هنگامی که شما دانشمندان بسیار مشابهی را که یا به سختی پیروز شده اند و یا شکست خورده اند، مقایسه کنید؟ با بررسی عملکرد این دو گروه، محققان متوجه شده‌اند که  گروه بازنده بهتر عمل کرده اند.

شکست واقعاً شما را قوی تر می کند

چرا دانشمندانی که شکست خورده بوده‌اند موفقیتی بیشتری کسب کردند؟ محققان برای آزمایش تعدادی از فرضیه ها را بررس کردند. موفقیت آنها به خاطر جایگزینی هم تیمی ضعیف تر نبوده است. فقط یک توضیح باقی مانده است: آنچه شما را نمی کشد واقعاً شما را قوی ‌تر می سازد.
آیا این فقط برای دانشمندان صادق است؟ این مطالعه نمیتواند بگوید، اما بعید به نظر می رسد. که نشان می دهد، فارغ از رشته  و دانش شما، آموزشگاه چالشهای سخت، گرچه دور از تفریح است، در واقع یک معلم بسیار عالی است.

بیشتر بخوانید:

خروج از منطقه امن اولین قدم برای موفقیت

7 اشتباه رایج در سرمایه گذاری
 

منبع: INC
برچسب‌ها: شکست موفقیت

دیدگاه شما

|   مشاهده قوانین و مقررات

دیدگاه‌ها