سامانه مقایسه تحلیلگران بورس و ارزیابی سیگنال خرید سهم

سامانه مقایسه تحلیلگران بورس و ارزیابی سیگنال خرید سهم

| 23:15 | 2

مقایسه تحلیلگران سهام و کانال‌های تلگرامی که سیگنال خرید سهم با بازدهی‌های متفاوت را اعلام می‌کنند این روزها از اهمیت زیادی در سرمایه‌گذاری و ورود به بورس بخوردار هستند. مقایسه بین تحلیلگران به منظور شناخت بهتر و ارزیابی عملکرد تحلیلگر برتر بازار سهام به سرمایه‌گذار این امکان را می‌دهد که بتواند از طریق شناخت بیشتر، توجه به نمودارها و از همه مهمتر بازدهی سهم و سود هر تحلیل اقدام به خرید سهام نماید. اما سوال اینجاست که کدام تحلیلگر بهتر است؟ به کدام تحلیلگر می‌توان اعتماد نمود؟ در مقایسه بین تحلیلگران کدام کانال تلگرامی و اینستاگرامی بازدهی بالاتری دارد؟ این‌ها سوالاتی است که سامانه مقایسه تحلیلگران بازار سرمایه بورس با ما به آن پاسخ می‌دهد.

جهت ورود به سامانه مقایسه تحلیلگران و ارزیابی سیگنال ها کلیک کنید

 

چرا باید مقایسه تحلیلگران را بدانیم؟

سرمایه گذاری همواره با ارزیابی و مقایسه بین فرصت‌های سرمایه گذاری شروع می‌شود پس لازم است قبل از اقدام به ورود به بازار سرمایه و خرید سهام شرکت‌های بورسی و فرابورسی مقایسه درستی بین هر یک از آنان داشته باشیم. در شرایط فعلی که بورس از حمایت دولت برخوردار بوده و سهام دولتی و شاخص ساز باعث رکورد شکنی شاخص کل شده است این ارزیابی و مقایسه بین تحلیلگران به سرمایه گذار کمک می‌کند با شفافیت و اعتماد بیشتری اقدام به سرمایه گذاری نماید. اینکه از طریق مقایسه تحلیلگران و ارزیابی تحلیل‌ها و شناخت نمودار عملکرد هر تحلیلگر بتوان از سیگنال‌های کانال تلگرامی تحلیلگر برتر استفاده نمود و به آن اعتماد کرد بسیار اهمیت دارد. اما سوال اینجاست ملاک مقایسه تحلیلگر باهم چیست؟


چگونه می‌توان مقایسه تحلیلگران بازار سرمایه را به درستی انجام داد؟

وقتی موضوع تحلیلگر برتر به میان می‌آید ابتدا باید بازدهی تحلیلگر برتر تعریف شود. ملاک ارزیابی و مقایسه تحلیلگران سود کسب شده به ازای هر واحد خرید سهم است بدین صورت که از زمان اعلام سیگنال سهم و خرید سهام در کانال تلگرامی تحلیل گر این میزان سود سهم در نظر گرفته شده و بدین ترتیب نمودار ارزیابی و مقایسه تحلیلگران را ترسیم نمود و بر اساس آن با توجه به بازدهی کانال تلگرامی سهام، به سیگنال خرید سهم بهترین تحلیلگر اعتماد کرد. هرچند که روش‌های ارزیابی و compare بین فرصت سرمایه گذاری متفاوت و با معیارهای مقایسه‌ای متفاوتی اجرا می‌شود اما می‌توان گفت بازدهی سیگنال تحلیلگر ساده‌ترین روش مقایسه تحلیلگران باشد.

بیشتر بدانیم: چگونه بهترین تحلیلگران بازار بورس را پیدا کنیم؟


کدام سهم را بخریم؟

این سوالی است که بسیاری از فعالان بازار سرمایه به دنبال پاسخ آن هستند. ما هر روز به منظور پیدا کردن بهترین فرصت سرمایه گذاری، بالاترین بازدهی سهام، بیشترین سهم سود ساز و رشد سرمایه اقدام به بررسی، تحلیل و ارزیابی فرصت‌های سرمایه گذاری می‌کنیم. عضویت در کانال تلگرامی تحلیلگران بورس، مقایسه صندوق‌های سرمایه گذاری، مقایسه ETF و صندوق‌های با درآمد ثابت، سیگنال‌های خرید سهم بورسی، طلا و.... از جمله مواردی است که همه ما به دنبال آن هستیم. هدف بورس با ما این است که بتواند در قالب سامانه مقایسه تحلیلگران این سیگنال‌های خرید را با یکدیگر ارزیابی کرده و قدرت شناخت، انتخاب آگاهانه بر اساس بازدهی فرصت سرمایه گذاری را ایجاد نماید.

 

اهمیت شناخت شرکت‌ها در خرید سهم

همه ما می‌دانیم که شناخت ماهیت هر نماد، میزان درآمدها و سود شرکت‌ها و تاثیر پارامترهای اقتصادی اجتماعی و اخبار روز در بازدهی سهم تاثیر بسیاری دارد. در این بین نیز تحلیلگران بازار سرمایه با معرفی حوزه‌های سرمایه گذاری، سهم مهمی در بازدهی بازار سرمایه و به طبع آن کمک به اقتصاد کشور دارند. اما متاسفانه بعضا برخی از فرصت طلبان با سو استفاده از کاربران کانال تلگرامی خود و معرفی سیگنال‌های اشتباه باعث می‌شوند که شفافیت بازار سرمایه از بین رفته و باعث سردرگمی سرمایه گذار می‌شوند. این موضوع باعث می‌شود هر یک از ما به عنوان فعال بازار سرمایه نیاز به شناخت دقیق‌تر در بازار سرمایه داشته باشیم فارغ از اینکه از کدام کانال تلگرامی سیگنال دریافت می‌کنیم یا به چه تحلیلگری اعتماد داریم، شناخت مستقیم و آگاهی از وضعیت هر سهم نیز بدون شک به ما کمک می‌کند تا بازدهی بالاتری در بازار سرمایه داشته باشیم. سامانه مقایسه تحلیلگران بورس با ما این امکان رو برای تک تک ما فراهم می نماید. ضمن اینکه کارنامه دقیقی از سیگنال تحلیلگران داشته باشیم شناخت بهتری از هر سهم نیز بدست خواهیم آورد.

 

ماندن در صف خرید و فروش سهام

خیلی از ما تجربه این رو داریم که در صف خرید یا در صف فروش سهام گیر کرده باشیم و نتوانیم به موقع وارد سهم شویم و فرصت سرمایه گذاری را از دست دهیم. راه حل این موضوع استفاده از سامانه مقایسه تحلیلگران است بدین صورت که اگه سهمی را در لیست اعلام قرار دهیم یا تحلیلگر برتر رو انتخاب کرده باشیم با داشتن اکانت ویژه می‌توانیم قبل از بقیه از سیگنال برتر اطلاع پیدا نماییم و قبل از صف خرید یا صف فروش اقدام کنیم و بازدهی بالاتر داشته باشیم.

 

سهم‌هایی که خریدیم را چه زمانی بفروش برسانیم ؟

هر روز خیلی از کانال های تلگرامی بورس و خیلی از تحلیلگران بازار سرمایه خبر از تغییرات قیمتی در بازار سهام می‌دهند و ما با این سوال مواجه هستیم که به کدام تحلیلگر اعتماد کنیم ؟ کدام سیگنال خرید سهم درست است و کدام سیگنال اشتباه؟ یا از همه مهمتر نظر تحلیلگران بازار سرمایه در خصوص یک سهم مشخص چه چیزی است؟ به کدام سیگنال خرید و فروش می‌توانیم اعتماد کنم؟ این‌ها مجموعه سوالاتی که سامانه مقایسه تحلیلگران به آن پاسخ می‌دهد و دیگر نیازی به ربات تحلیل‌گر بورس نیست و یا دیگر نیازی به نرم افزار‌های سیگنال بورس نخواهیم داشت و خرید سیگنال بورس رو با شفافیت و اعتماد بیشتری انجام دهیم.

پاسخ تمام این سوالات در سامانه مقایسه تحلیگران بورس با ماست برای ورود روی لینک زیر کلیک کنید:

ورود به سامانه مقایسه تحلیلگران

منبع: بورس با ما

دیدگاه شما

|   مشاهده قوانین و مقررات

دیدگاه‌ها