<span class='far fa-dollar-sign color-default'></span> رشد تعداد حساب های بیت کوین با دارایی بیش از یکصد هزار دلار
درآمد دلاری

رشد تعداد حساب های بیت کوین با دارایی بیش از یکصد هزار دلار

| 08:10 | 3

برخی از منابع معتبر فعال در حوزه رمز ارز ها اعلام کردند که تعداد کیف پول های بیت کوینی که حداقل 10 بیتکوین – که با قیمت فعلی بیت کوین ارزشی حدود 100 هزار دلار دارد – موجودی دارند به حداکثر خود در طول زندگی شبکه بیت کوین رسیده است.

بر اساس آنچه در bitinfocharts گزارش شده است در سپتامبر سال جاری تعداد 157210 آدرس کیف پول بیت کوین بین 10 تا یک میلیون بیت کوین موجودی دارند.

در اوایل این ماه در گزارش State of the Network report  توسط Coin Metrics نمودار زیر ارائه و اعلام شده بود که نگهدارندگان بزرگ بیت کوین به بیشترین تعداد خود رسیده اند.

لیست آدرس های بیت کوین که دارایی های بزرگ دارند، نشان می دهد آدرس هایی با دارایی بین 10 تا 100 بیتکوین در جمع مبلغی بیش از 48.2 میلیارد دلار ارزش دارند.

همچنین گزارش شده تنها 4 آدرس بیش از صد هزار بیت کوین دارند که جمع دارایی این چهار آدرس به بیش از 5 میلیلرد دلار می رسد.

البته گزارش شده است که این 4 آدرس مربوط به کیف پول های متمرکز هستند و احتمالا دارایی ده ها هزار نفر را در خود جای داده اند.

در جدول زیر که توسط  BitInfoCharts ارائه شده است، مشخص است که تعداد 2،118 کیف پول وجو وارند که هر کدام بیش از 10 میلیون دلار ارزش دارند و 17،273 آدرس هم جمعا حدود یک میلیون دلار دارایی را در خود نگه می دارند.

 

منبع: کوین تلگراف

دیدگاه شما

|   مشاهده قوانین و مقررات

دیدگاه‌ها