<span class='far fa-dollar-sign color-default'></span> Bakkt چیست ؟
درآمد دلاری

Bakkt چیست ؟

| 09:30 | 2

اگر شما از جمله فعال های حوزه رمزارز ها باشید حتما این اسم رو در جای جای صفحات وب خوانده اید ، ما در این نگاشته به تشریحی چیستی بککت می پردازیم.
معرفی بککت
بککت پلتفرمی است که اعتماد و سودآوری را برای دارایی های دیجیتال به این روش به ثمر می نشاند که شبکه ی جهانی را یک پارچه می سازد تا کاربران بتوانند بطور آزادانه و به سادگی در یک محیط امن اقدام به خرید ، فروش ، نگهداری و خرج کردن دارایی های دیجیتال کنید .

بککت با بکارگیری زیرساخت ها و تکنولوژی بازار بورس بین قاره ای ، یک ساز و کار امن جهانی برای ارتباط سرمایه گذاران ، بازرگانان و مصرف کنندگان ایجاد میکند . و تجارتی آسانتر ، سریع تر و به مراتب مقرون به صرفه تر را ممکن می سازد .

پلتفرم متن باز و بی طرف بککت طراحی شده تا به پشتوانه الزامات قانونی به حمایت دارایی های دیجیتال و اپلیکیشن های مبتنی بر بلاکچین بپردازد .

بککت در واقع یکی از بزرگترین بخش های اخبار بلاکچین در سال جاری است. قابل درک است که غول های تجاری نام آشنایی مانند استارباکس از بککت برای پذیرش بیت کوین در خرید در فروشگاه استفاده خواهد کرد. بعضی ها معتقدند که انتشار این خبر ممکن است پیشرفتی باشد که ما دنبال آن هستیم تا جریان اصلی بیتکوین را بسازیم. همچنین تاثیر قابل توجهی نیز در بازار رمز ارزها خواهد داشت .

 شاید بتوان گفت این پلتفرم اولین مجموعه ای را تشکیل داده که توانسته از بسیاری از مراجمع و فعالان قانونگذاری این بازار مجوزهای فعالیتهای گسترده ای را دریافت کند.

 

منبع: بورس باما

دیدگاه شما

|   مشاهده قوانین و مقررات

دیدگاه‌ها