<span class='far fa-dollar-sign color-default'></span> بررسی اخبار شاخص های اقتصادی در بازار جهانی: 28 اکتبر 2019
درآمد دلاری

بررسی اخبار شاخص های اقتصادی در بازار جهانی: 28 اکتبر 2019

| 22:00 | 1

    این هفته در بازار جهانی اخبار مهم مربوط به "ین" ژاپن در صدر خبرها قرار دارد و از روز سه شنبه شروع می شود و در جمعه پایان می یابد. به کسانی که بر روی جفت ارزهای مربوط به "ین" پوزیشن دارند توصیه می گردد در زمان اعلام شاخص های اقتصادی پوزیشن خود را به دقت مانیتور کنند و در صورت لزوم از stop loss استفاده نمایند.
    در روز جمعه اخبار مهم مربوط به "دلار" آمریکا اعلام می گردد. اخبار شاخص Nonfarm Payrolls جز آن دسته از خبرهایی است که می تواند شاخص "دلار" را تغییر دهد و بعضا کندل های حباب ایجاد کند. پیش بینی این شاخص در این هفته کاهش را نشان می دهد و  ما انتظار کاهش شاخص "دلار" در زمان اعلام این خبر را داریم. توصیه می گردد در زمان اعلام این شاخص پوزیشن خود را مدیریت کنید.
    اخبار شاخص PMI "دلار استرالیا" (آسی) در روز چهار شنبه اعلام می گردد. روزهای چهارشنبه و جمعه نیز اخبار مربوط به "فرانک" سوئیس  را داریم. شاخص نرخ بهره مربوط به "دلار کانادا" در روز چهارشنبه می تواند باعث حرکت کندل ها در جفت ارزهای مربوط به این ارز گردد. لذا مدیریت پوزیشن در زمان اعلام این خبر ضروری می باشد.
روزهای دوشنبه، چهارشنبه و پنج شنبه اخبار مهم مربوط به "یورو " را داریم. شاخص های CPI، Unemployment Rate و GDP که در روز پنچ شنبه اعلام می گردد، از اهمیت بالایی برخوردار است و می تواند تاثیر بسزایی در جفت ارزهای مربوط به "یورو" داشته باشد (لزوم مدیریت پوزیشن در زمان اعلام خبر). 
    اخبار مهم "پوند" انگلیس در روز پنج شنبه مربوط Brexit است. همین طور شاخص PMI "پوند" در روز جمعه اعلام می شود. از آنجایی که اخبار مربوط به Brexit تاثیر زیادی در جفت ارزهای مربوط به "پوند" دارد، مدیریت پوزیشن و استفاده از sl توصیه می شود.(Stop Loss :=sl)
این هفته در روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه به علت اعلام اخبار مهم اقتصادی برای ارزها در بازار جهانی توصیه به مدیریت پوزیشن در زمان اعلام اخبار را داریم.
 

منبع: fxstreet

دیدگاه شما

|   مشاهده قوانین و مقررات

دیدگاه‌ها