<span class='far fa-dollar-sign color-default'></span> بررسی اخبار شاخص های اقتصادی در بازار جهانی: 4 نوامبر 2019
درآمد دلاری

بررسی اخبار شاخص های اقتصادی در بازار جهانی: 4 نوامبر 2019

| 12:00 | 2

    در بازار جهانی، هفته پیش رو با اخبار مهمی از شاخص های اقتصادی استرالیا آغاز خواهد شد. این هفته به غیر چهارشنبه اخبار مهم آسی مانند نرخ بهره، ترید بالانس، Retail Sales و... اعلام می گردد که می تواند تاثیرات مهمی بر روی دلار استرالیا (آسی) داشته باشد. در این هفته به معامله گران پیشنهاد می شود اگر بر روی جفت ارزهای آسی پوزشن دارند، به دقت آن را مدیریت نمایند.
    در روز چهارشنبه اخبار شاخص های اقتصادی نیوزلند اعلام می شود. این اخبار بر جفت ارزهای دلار نیوزلند (کیوی) به احتمال زیاد موثر است. از این رو استفاده از stop loss و مدیریت پوزیشن توصیه می گردد.
    با اعلام اخبار شاخص های اقتصادی بسیار مهم انگلیس در روز چهارشنبه ساعت 15:30 به وقت ایران  جفت ارزهای پوند می توانند حرکت های شدیدی داشته باشد. بهتر است در این زمان حدالامکان موقعیت های معاملاتی خود را ببندید و یا مدیریت سخت گیرانه در حین اعلام این اخبار داشته باشید.
    شاخص های اقتصادی مهم کانادا در روز جمعه با اعلام نرخ بیکاری آغاز می شود. جفت ارزهای دلار کانادا در این روز مستعد حرکت های تند و سریع هستند و این مهم، دلیلی برای مدیریت پوزیشن قوی بر روی جفت ارزهای دلار کانادا است.
    شایان ذکر است شاخص اقتصادی PMI برای کشورهای انگلیس و آمریکا در روز سه شنبه و برای اتحادیه اروپا در روز چهارشنبه اعلام می گردد.
در پایان می توان این گونه جمع بندی کرد که اخبار اقتصادی دلار استرالیا(سه شنبه، پنج شنبه و جمعه)، پوند انگلیس (روز پنج شنبه)، دلار نیوزلند (چهارشنبه) و دلار کانادا (جمعه) از مهمترین وقایع این هفته هستند.
 

منبع: fxstreet

دیدگاه شما

|   مشاهده قوانین و مقررات

دیدگاه‌ها