<span class='far fa-dollar-sign color-default'></span> بررسی اخبار شاخص های اقتصادی بازار جهانی : 2 دسامبر 2019
درآمد دلاری

بررسی اخبار شاخص های اقتصادی بازار جهانی : 2 دسامبر 2019

| 14:40 | 3

این هفته از ابتدا تا پایان آن اخبار شاخص های اقتصادی کشور استرالیا اعلام می گردد. از آن جا که این اخبار به وقت ایران در ساعات ابتدایی صبح است، لذا مدیریت پوزیشن امری ضروری ست. به احتمال زیاد جفت ارزهای مربوط به دلار استرالیا در زمان اعلام شاخص ها حرکت می کنند و توصیه می گردد تریدرها قبل از گرفتن پوزیشن بر روی جفت ارزهای آسی به این نکته دقت نمایند.
شاخص های اقتصادی ناحیه یورو و برخی سخنرانی های مهم از دوشنبه تا پنج شنبه ادامه دارد. GDP ناحیه یورو در روز پنج شنبه ، ساعت 13:30 دقیقه به وقت ایران اعلام می شود و به احتمال زیاد جفت ارزهای یورو از اعلام این خبر تاثیر خواهد پذیرفت.
این هفته برای دلار کانادا و دلار آمریکا و قدرت و ضعف آن ها هفته مهمی ست. به جز روز سه شنبه، در بقیه ایام هفته از ساعت 17:00 تا 18:30 به وقت ایران اخبار شاخص های اقتصادی این دو کشور اعلام می شود.  از آنجا که جفت ارزهای مربوط به دلار کانادا و دلار آمریکابه طور معمول با انتشار این اخبار تاثیر می پذیرند، مدیریت پوزیشن الزامی است. در روز جمعه  ساعت 17:00 به وقت ایران اخبار مهمی از شاخص های اقتصادی آمریکا و کانادا اعلام می گردد لذا در صورت امکان در زمان از معامله کردن اجتناب و یا سخت گیرانه مدیریت پوزیشن نمایید.
شایان ذکر است شاخص اقتصادی Retail Sales و CPI کشور سوئیس به ترتیب در روزهای دوشنبه و سه شنبه اعلام می گردد. 
 

منبع: fxstreet

دیدگاه شما

|   مشاهده قوانین و مقررات

دیدگاه‌ها