<span class='far fa-dollar-sign color-default'></span> بررسی اخبار شاخص های اقتصادی بازار جهانی : 16 دسامبر 2019
درآمد دلاری

بررسی اخبار شاخص های اقتصادی بازار جهانی : 16 دسامبر 2019

| 11:00 | 3

    اخبار مربوط به شاخص های مهم اقتصادی انگلیس در این هفته از دوشنبه تا جمعه اعلام می گردد. این اخبار به طور معمول در ساعت 13:00 به وقت ایران است. با توجه به آنکه حرکت جفت ارزهای پوند (GBP) بسیار سریع است، پیشنهاد می گردد در زمان اعلام این اخبار مدیریت پوزیشن سخت گیرانه انجام دهید و حتما از Stop Loss استفاده نمایید.
    در منطقه یورو شاخص PMI در روز دوشنبه ساعت 12:30 و CPI در روز چهارشنبه ساعت 13:30 به وقت ایران اعلام می شود. همچنین در روز چهارشنبه ساعت 12:00 به وقت ایران سخنرانی مهمی برگزار می گردد.
    روز پنج شنبه روز بسیار مهمی برای شاخص های اقتصادی در آسیا است. از ساعت 1:30 بامداد تا 9:30 صبح به وقت ایران جفت ارزهای دلار نیوزلند(NZD)، دلار استرالیا(AUD) و ین ژاپن(JPY) در زمان اعلام اخبار و پخش کتفرانس یا گزارش ها می توانند سریعا حرکت کنند، لذا در این زمان بهتر است مدیریت پوزیشن سخت گیرانه داشته باشید. گزارش مهمی نیز در روز سه شنبه ساعت 4:00 بامداد توسط بانک استرالیا در ارتباط با تورم ایراد می گردد که می تواند روی جفت ارزهای آسی (AUD) بسیار موثر باشد.
    در این هفته شاخص های اقتصادی مربوط به دلار آمریکا هر روز  ساعت 17:00 الی 18:30 اعلام می گردد. برای جفت ارزهای دلار روز جعه دارای اهمیت است زیرا GDP در این روز ساعت 17:00 می تواند بر جفت ارزهای دلار آمریکا موثر باشد. پیشنهاد می شود اگر بر روی جفت ارزهای دلار پوزیشن دارید در روز جمعه هنگام اعلام شاخص های اقتصادی مدیریت پوزیشن سخت گیرانه داشته باشید.
    در روزهای چهارشنبه و جمعه ساعت 17:00 اخبار مهم شاخص های اقتصادی دلار کانادا اعلام می شود. Retail Sales و CPI کانادا می تواند بر جفت ارزهای دلار کانادا تاثیر گذار باشند.
 

منبع: fxstreet

دیدگاه شما

|   مشاهده قوانین و مقررات

دیدگاه‌ها