<span class='far fa-dollar-sign color-default'></span> بررسی اخبار شاخص های اقتصادی بازار جهانی : 6 ژانویه 2020
درآمد دلاری

بررسی اخبار شاخص های اقتصادی بازار جهانی : 6 ژانویه 2020

| 11:00 | 2

    شاخص های اقتصادی آمریکا از ابتدا تا انتهای این هفته اعلام می شود. زمان اعلام این شاخص ها 17:00 الی 18:30 به وقت ایران است. Nonfarm Payrolls که یکی از مهمترین اخبار آمریکاست در روز جمعه اعلام می شود. بهتر است در این روز اگر بر روی جفت ارزهای دلار پوزیشن دارید آن را مدیریت کرده و از Stop Loss استفاده نمایید.
    از ابتدای این هفته و تا روز پنجشنبه اخبار مربوط به شاخص های اقتصادی ناحیه یورو اعلام می شود. این اخبار به طور معمول ساعت 13:30 به وقت ایران است. از مهمترین اخبار می توان به شاخص CPI که در روز سه شنبه اعلام می شود، اشاره کرد.
    شاخص های مهم اقتصادی در کانادا نیز این هفته اعلام می شود. به جز روز های دوشنبه و چهارشنبه در بقیه ایام هفته در ساعات 17:00 الی 18:30 به وقت ایران این اخبار پخش می شود. در روز جمعه اعلام شاخص های اقتصادی این کشور می تواند جفت ارزهای مربوط به دلار کانادا را به شدت حرکت دهد، لذا مدیریت سخت گیرانه پوزیشن الزامی ست.
    روز پنج شنبه 4:00 بامداد اخبار اقتصادی استرالیا اعلام می شود. جفت ارزهای آسی می توانند هنگام اعلام این اخبار حرکت های سریعی انجام دهند و بهتر است از شب قبل مدیریت پوزیشن انجام دهیم. 
    CPI کشور سوئیس در روز سه شنبه ساعت 11:00، Retail Sale پنج شنبه ساعت  11:00 و همین طور Unemployment Rate جمعه ساعت 10:15 به وقت ایران اعلام می شود. 
    پنج شنبه و جمعه اخبار اقتصادی ژاپن، روز دوشنبه PMI انگلستان و همین طور سه شنبه برخی اخبار اقتصادی نیوزلند اعلام می گردد.
 

منبع: fxstreet

دیدگاه شما

|   مشاهده قوانین و مقررات

دیدگاه‌ها