<span class='far fa-dollar-sign color-default'></span> بررسی اخبار شاخص های اقتصادی بازار جهانی : 20 ژانویه 2020
درآمد دلاری

بررسی اخبار شاخص های اقتصادی بازار جهانی : 20 ژانویه 2020

| 12:00 | 1

    در هفته پیش رو شاخص های اقتصادی و ارائه گزارش ها و سخنرانی های مهم کانادا در روزهای چهارشنبه و جمعه در ساعات 17:00 الی 19:45 اعلام می گردد. با توجه به آن که معمولا در هنگام اعلام این اخبار و گزارش ها، جفت ارزهای مربوط به دلار کانادا حرکت های سریعی انجام می دهند، بهتر است مدیریت پوزیشن سخت گیرانه انجام دهید تا از این حرکات سریع متضرر نشوید.
    به جز روز چهارشنبه در این هفته شاخص های مهم اقتصادی ژاپن اعلام می شود که مهمترین روزها سه شنبه (ساعت 6:30) و جمعه (ساعت 3:20) است. این نکته قابل توجه می باشد که در این روز ها (سه شنبه و جمعه) هم اخبار مهم اقتصادی ژاپن و هم انگلستان می تواند روی جفت ارز GBPJPY تاثیر گذار باشد و این جفت ارز حرکت هایی انجام دهد که معامله گران را غافل گیر کند به همین جهت بهتر است تا در صورت امکان بر روی این جفت ارز معامله نکنید و یا مدریت پوزیشن سخت گیرانه انجام دهید.
    در روز پنج شنبه اخبار مهم شاخص های اقتصادی استرالیا در ساعت 4:00 بامداد و در روز جمعه اخبار شاخص های اقتصادی نیوزلند در ساعت 1:15 بامداد اعلام می شود و مدیریت پوزیشن بهتر است در شب قبل توسط معامله گران بر روی جفت ارزهای AUD و NZD انجام شود.
    به جز روز چهارشنبه شاخص های اقتصادی منطقه یورو اعلام می شود. روز های پنج شنبه و جمعه برای جفت ارزهای یورو بسیار مهم است. نرخ بهره در روز پنج شنبه ساعت 16:15 و PMI در روز جمعه ساعت 12:30 تعیین می شود و بهتر است در این زمان ها بر روی جفت ارزهای یورو مدریت پوزیشن سخت گیرانه انجام گیرد.
    به جز روز دوشنبه در بقیه ایام هفته در ساعت 2:30 بامداد اخبار اقتصادی فرانک سوئیس اعلام می شود.
    در روزهای سه شنبه و جمعه نیز شاخص های مهم اقتصادی انگلیس در ساعت 13:00 اعلام می شود. جفت ارزهای پوند می توانند تحت تاثیر این اخبار حرکت کنند لذا بهتر است معامله گران پوزیشن های خود را مدیریت کنند.
 

منبع: fxstreet

دیدگاه شما

|   مشاهده قوانین و مقررات

دیدگاه‌ها