<span class='far fa-dollar-sign color-default'></span> بررسی اخبار شاخص های اقتصادی بازار جهانی : 27 ژانویه 2020
درآمد دلاری

بررسی اخبار شاخص های اقتصادی بازار جهانی : 27 ژانویه 2020

| 17:25 | 1

    این هفته در بازار فارکس هر روز اخبار مربوط به شاخص های اقتصادی دلار اعلام می شود. این اخبار معمولا در ساعت های  17:00 الی 18:30 به وقت ایران است. لازم به ذکر است در روز  چهارشنبه ساعت 22:30 تا 23:00 فدرال رزرو نرخ بهره را اعلام می کند و پس از آن کنفرانس برگزار می شود. بهتر است در این زمان بر روی جفت ارزهای دلار پوزیشن نداشته باشید و یا آن را سخت گیرانه مدیریت کنید. لازم به توضیح است، اخبار GDP آمریکا در روز پنج شنبه نیز جز اخبار مهم در این هفته محسوب می شود.
    روزهای پنج شنبه و جمعه مهمترین روزها برای شاخص های اقتصادی انگلستان است. ساعت 15:30 الی 16:00 در روز پنج شنبه با اعلام این اخبار به احتمال زیاد جفت ارزهای پوند به شدت حرکت خواهند. روز جمعه نیز Deadline برای بریگزیت است. در این دو روز توصیه می شود اگر بر روی جفت ارزهای پوند پوزیشن دارید آن را به دقت مدیریت نمایید.
    روز جمعه، روز مهمی برای ین ژاپن است. ساعت 3:00 الی 3:20 به وقت ایران اخبار اقتصادی ژاپن اعلام می شود که می تواند روی جفت ارزهای ین اثر گذار باشد.
    اخبار اقتصادی مربوط به CPI استرالیا روز چهارشنبه از ساعت 3:00 الی 4:00 بامداد اعلام می شود.
    شاخص های اقتصادی ناحیه یورو (GDP و CPI) در روز جمعه ساعت 13:30 به وقت ایران اعلام می شود. امکان حرکت های سریع در جفت ارزهای یورو در این زمان وجود دارد و بهتر است معامله گران مدیریت سخت گیرانه انجام دهند.
    این هفته روز جمعه برای اکثر ارزها روز بسیار مهمی ست و اخبار مهم شاخص های اقتصادی اعلام می شود و امکان دارد جفت ارزهای اصلی و فرعی تحت تاثیر این اخبار قرار گرفته و به شدت واکنش نشان دهند. در صورت امکان در این روز معامله نکنید و یا پوزیشن های خود را به دقت مدیریت نمایید.
 

منبع: fxstreet

دیدگاه شما

|   مشاهده قوانین و مقررات

دیدگاه‌ها