<span class='far fa-dollar-sign color-default'></span> بررسی اخبار شاخص های اقتصادی بازار جهانی : 3 فوریه 2020
درآمد دلاری

بررسی اخبار شاخص های اقتصادی بازار جهانی : 3 فوریه 2020

| 19:15 | 1

    در این هفته اخبار اقتصادی استرالیا جز مهمترین اخبار است. هر روز هفته حداقل یک خبر مهم درباره شاخص های اقتصادی استرالیا داریم و از آن جا که اعلام این اخبار در بامداد به وقت تهران است، مدیریت پوزیشن در شب قبل بر روی جفت ارزهای استرالیا برای معامله گران امری الزامی ست. 
    اخبار اقتصادی آمریکا در این هفته بسیار مهم است. بهتر است در ساعات بین 17:00 تا 18:30 که زمان اعلام اخبار است، حرکات جفت ارزهای اصلی را تحت نظر قرار دهیم.  روز جمعه ساعت 17:00 خبر Nonfarm Payroll اعلام می شود که بسیار مهم است. در این زمان مدیریت سخت گیرانه پوزیشن بر روی جفت ارزهای اصلی بهتر است صورت گیرد.
    روز چهارشنبه ساعت 01:15 بامداد به وقت تهران برای اخبار اقتصادی نیوزلند، روز مهمی است. امکان دارد تحت تاثیر این اخبار جفت ارزهای دلار نیوزلند حرکت سریعی داشته باشند و همین مسئله لزوم مدیریت پوزیشن سخت گیرانه را گوشزد می کند.
    روز جمعه ساعت 17:00 الی 18:30 به وقت ایران برای دلار کانادا روز مهمی است. از آن جا که جفت ارزهای دلار کانادا ممکن است در زمان پخش این اخبار به شدت حرکت کنند، لذا بهتر است بر روی جفت ارزهای این دلار پوزیشن نداشته باشید و یا آن را مدیریت کنید.
 

منبع: fxstreet

دیدگاه شما

|   مشاهده قوانین و مقررات

دیدگاه‌ها