<span class='far fa-dollar-sign color-default'></span> بررسی اخبار شاخص های اقتصادی بازار جهانی : 10 فوریه 2020
درآمد دلاری

بررسی اخبار شاخص های اقتصادی بازار جهانی : 10 فوریه 2020

| 18:40 | 2

    در هفته پیش رو هر روز اخبار مربوط به شاخص های اقتصادی آمریکا اعلام می شود. چهارشنبه در ساعت 18:30 رئیس فدرال رزرو سخنرانی دارد که در هنگام سخنرانی جفت ارزهای اصلی می توانند حرکت سریعی داشته باشند. پنج شنبه و جمعه در ساعت 17:00 شاخص های مهم اقتصادی اعلام می شود که بهتر است مدیریت پوزیشن بر روی جفت ارزهای دلار  انجام شود.
    سه شنبه روز اعلام GDP انگلستان است. در ساعت 13:00 این شاخص اقتصادی اعلام می شود و می تواند باعث حرکت سریع جفت ارزهای پوند شود. 
    در روز پنج شنبه ساعت 3:45 بامداد دو سخنرانی مهم در استرالیا و کانادا داریم. بهتر است در شب قبل اگر بر روی جفت ارزهای دلار کانادا و دلار استرالیا پوزیشن دارید آن را سخت گیرانه مدیریت کرده و از Stop Loss استفاده نمایید.
    در روز چهارشنبه در ساعات 4:30 الی 5:30 بامداد شاخص های مهم اقتصادی نیوزلند اعلام می شود. در حین اعلام این شاخص ها امکان حرکت سریع جفت ارزهای دلار نیوزلند وجود دارد.
    شاخص GDP منطقه یورو روز جمعه ساعت 13:30 اعلام می شود. به دلیل اهمیت این شاخص اقتصادی، جفت ارزهای یورو ممکن است حرکت سریعی داشته باشند. در این زمان بهتر است معامله گران بر روی جفت ارزهای یورو پوزیشن خود را سخت گیرانه مدیریت کنند.
 

منبع: fxstreet

دیدگاه شما

|   مشاهده قوانین و مقررات

دیدگاه‌ها