<span class='far fa-dollar-sign color-default'></span> بررسی اخبار شاخص های اقتصادی بازار جهانی : 2 مارس2020
درآمد دلاری

بررسی اخبار شاخص های اقتصادی بازار جهانی : 2 مارس2020

| 22:24 | 1

    این هفته هر روز، اخبار مهم شاخص های اقتصادی آمریکا در ساعت 17:00 الی 18:30 اعلام می شود. طبق روال ابتدای هر ماه شاخص اقتصادی Nonfarm Payroll روز جمعه ساعت 17:00 می تواند باعث حرکت سریع بر روی جفت ارزهای اصلی شود. بهتر است در این زمان پوزیشن بر روی جفت ارزهای اصلی را به طور سخت گیرانه مدیریت کنیم.
    شاخص بهره کشور استرالیا روز سه شنبه ساعت 7:00 صبح و GDP استرالیا روز چهارشنبه ساعت 4:00 بامداد اعلام می شود. امکان حرکت سریع بر روی جفت ارزهای دلار استرالیا در این زمان ها وجود دارد، لذا بهتر است در شب قبل معامله گران پوزیشن های خود بر روی دلار استرالیا را مدیریت کنند.
    شاخص CPI منطقه یورو روز سه شنبه ساعت 13:30 اعلام می شود. این شاخص از اهمیت زیادی برخودار است لذا ممکن است جفت ارزهای یورو در زمان اعلام اخبار به آن واکنش نشان دهند.
    این هفته اخبار اقتصادی کانادا از اهمیت زیادی برخودار است. اعلام نرخ بهره و کنفرانس خبری بانک مرکزی کانادا در روز چهارشنبه ساعت 18:30 الی 19:45 ، سخنرانی روز پنج شنبه ساعت 21:15 و روز جمعه اعلام نرخ بی کاری  در ساعت 17: الی 18:30 می تواند بر روی جفت ارزهای دلار کانادا بسیار موثر باشد و توصیه می گردد در زمان ها معامله گران بر روی این جفت ارز معامله نکنند و یا اینکه مدیریت معاملات خود را سخت گیرانه انجام دهند.
    در ارتباط با پوند انگلیس، سخنرانی روز پنج شنبه ساعت 20:30 می تواند بر روی جفت ارزهای پوند تاثیر گذار باشد.
 

منبع: fxstreet

دیدگاه شما

|   مشاهده قوانین و مقررات

دیدگاه‌ها