<span class='far fa-dollar-sign color-default'></span> رکورد جدید هش ریت شبکه بیت کوین
درآمد دلاری

رکورد جدید هش ریت شبکه بیت کوین

| 10:00 | 2

هش ریت (Hash Rate) بیت کوین،  ارز رده اول دنیای رمزارز ها به رکورد جدیدی دست یافت و باعث شد شبکه بیت کوین قوی تر شود و این در حالی است که قیمت بیت کوین چند روزی است در جریان نزولی قرار گرفته است.

بازار بیت کوین اخیرا تحت کنترل گاه های بازار و تحت فشار فروش قرار داشته است و در حال حاضر در کانال قیمتی 8000 دلاری قرار دارد. این در حالی است که در حال نزدیک شدن به موعد نیم شدن پاداش استخراج در این شبکه هستیم و دارندگان بیت کوین نیز امیدوار هستند که این رمزارز پرچمدار پس از آن شاهد افزایش قیمت باشد.

آنچه از اطلاعات جدید منتشر شده توسط blockchain.com برداشت می شود، در تاریخ ۱ مارس، هش ریت شبکه بیت کوین به رکورد جدید ۱۳۶ کوینتیلیون هش در ثانیه رسیده است. رکورد قبلی هش ریت در اول فوریه ۱۱۹ کوینتیلیون هش در ثانیه بود. "درباره مقیاس کوینتیلیون اینجا بخوانید"

گمانه زنی های مختلف در خصوص آینده قیمت بیت کوین، علیرغم کاهش قیمت آن در روز های اخیر، به غیر از نزدیک شدن به زمان نصف شدن پاداش شبکه بیت کوین، می تواند به علت رشد و قوی تر شدن شبکه بیت کوین باشد.

اگرچه بعضی از متخصصان بیان کرده اند ماینرها ممکن است پس از ماه می، تجهیزات خود را خاموش کنند، اما تاکنون تجهیزات ماینینگ بیشتری به شبکه پیوسته اند.
اخیرا الکس دووریس (Alex de Vries) متخصص بلاک چین بیان کرده است که ۹۸ درصد تجهیزات ماینینگ بیت کوین به زودی به زباله الکترونیکی تبدیل خواهند شد.

منبع: کوین تلگراف

دیدگاه شما

|   مشاهده قوانین و مقررات

دیدگاه‌ها