<span class='far fa-dollar-sign color-default'></span> بررسی اخبار شاخص های اقتصادی بازار جهانی : 16 مارس2020
درآمد دلاری

بررسی اخبار شاخص های اقتصادی بازار جهانی : 16 مارس2020

| 16:45 | 1

    این هفته اخبار شاخص های اقتصادی استرالیا جز اخبار مهم می است. روز سه شنبه و پنج شنبه ساعت 4:00 بامداد به ترتیب یک گزارش مهم بررسی و شاخص بیکاری اعلام می شود. دلار استرالیا در هفته های پیشین به شدت نسبت به دیگر ارزها کاهش یافته و احتمال می رود هنگام اعلام اخبار در هفته پیش رو جفت ارزهای دلار استرالیا حرکت های سریعی داشته باشند لذا معامله گران بهتر است در شب قبل پوزیشن های خود را سخت گیرانه مدیریت کنند.
    در آمریکا نیز شاخص Retail Sale که در روز سه شنبه ساعت 16:00 اعلام می شود و جز شاخص های مهم است. روز چهارشنبه ساعت 21:30 فدرال رزرو نرخ بهره را اعلام می کند و پس از آن در ساعت 22:00 کنفرانس خبری برگزار می شود که بسیار مهم است. نرخ بهره آمریکا می تواند بر روی حرکت کلیه جفت ارزها، طلا، نفت و... تاثیر گذار باشد، پس در این زمان بهتر است معامله گران پوزیشن نداشته باشند و یا آن را سخت گیرانه مدیریت کنند.
    اعلام شاخص نرخ بیکاری انگلستان که در روز سه شنبه ساعت 13:00 ، جز اخبار اقتصادی مهم این هفته پوند انگلیس است.
    روز چهارشنبه و جمعه ساعت 16:00 به ترتیب شاخص CPI و Retail Sale کانادا اعلام می شود. احتمالا جفت ارزها دلار کانادا می توانند در واکنش به این اخبار حرکت سریعی داشته باشند.
    شاخص GDP کشور نیوزلند نیز روز پنج شنبه ساعت 1:15 بامداد اعلام می شود.
    روز پنج شنبه از ساعت 6:30 الی 9:30 اخبار و کنفرانس مهم خبری شاخص های اقتصادی ژاپن می باشد. اعلام نرخ بهره و سیاست های پولی ژاپن می تواند بر روی همه جفت ارزها مخصوصا جفت ارزهای ین بسیار موثر باشد.
    سوئیس نیز سیاست های پولی و نرخ بهره خود را در روز پنج شنبه در ساعت های 11:00 الی 12:00 اعلام می کند. جفت ارزهای فرانک سوئیس در هنگام اعلام این اخبار می توانند حرکت سریعی داشته باشند و لذا لزوم مدیرت پوزیشن در این زمان وجود دارد.
 

منبع: fxstreet

دیدگاه شما

|   مشاهده قوانین و مقررات

دیدگاه‌ها