boursbama بورس با ما
پروفایل خروج
قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

کاربر گرامی از اینکه به خانواده “بورس با ما” پیوستید و از خدمات آن استفاده می‌نمایید، بسیار خرسندیم. گروه مدیریت و کارکنان همواره در تلاشند تجربه لذت بخشی را برای شما به ارمغان بیاورند. در راستای ایجاد حس رضایت و شفافیت تعهد ما نسبت به شما کاربران گرامی، قوانین و مقرراتی تدوین شده است که در ادامه به آگاهی شما خواهد رسید. بنابراین خواهشمند است با دقت قوانین و مقرارت را ملاحظه فرمایید. لازم به ذکر است ورود شما کاربر گرامی به سایت و استفاده از امکانات آن به منزله پذیرفتن و آگاهی از تمامی قوانین و شرایط سایت “بورس با ما”  خواهد بود. 


1- کلیه اصول و روش‌های اجرای فعالیت‌های “بورس با ما” منطبق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و به همین منظور کاربر نیز متعهد به رعایت قوانین مرتبط به کاربر است. در صورتی که هر گونه تغییر در اصول و قوانین مندرج ایجاد شود، در این صفحه به روزسانی خواهد شد و شما توافق می‌نمایید استفاده مستمر از خدمات سایت به معنای پذیرش هرگونه تغییر است.
2- ایجاد بیش از یک حساب کاربری برای هر فرد حقیقی یا حقوقی مجاز نمی‌باشد. در صورت وجود حساب‌های کاربری جعلی و تکراری، این حق بر گروه “بورس با ما” محفوظ است که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اقدام به بستن این حساب‌های کاربری نماید. 
3- تمامی محصولات آموزشی وب سایت یا فیلم‌های آموزشی مطابق با فرمت‌های ویدیویی رایج بوده و یا مطالب آموزشی است که پس از خرید محصولات لینک دانلود آن‌ها برای شما ارسال خواهد شد.
4- خدمات تحلیل سهام بر اساس دانش مشاوران و تحلیل‌گران گروه بورس با ما بوده و به صورت مشاوره‌ای و اطلاع رسانی است. خرید و فروش سهام براساس این تحلیل‌ها بر تصمیم‌گیری خود کاربر بوده و گروه بورس با ما هیچ مسئولیتی در قبال ضرر و زیان کاربر نخواهد داشت و تمامی مسئولیت به عهده خود کاربرخواهد بود.
5- خدمات مشاوره حوزه سرمایه‌گذاری، کسب و کار و ارز رمز بر اساس دانش مشاوران و تحلیل گران گروه بورس با ما می‌باشد. استفاده از این خدمات بر تصمیم‌گیری خود کاربر بوده است و گروه بورس با ما هیچ مسئولیتی در قبال ضرر و زیان کاربر نخواهد داشت.
6- دوره های آموزشی بورس با ما، بر اساس دانش و تجربیات گروه بورس با ما می‌باشد، استفاده از اطلاعات ارایه شده و نتایج حاصل از آن به عهده خود کاربر می‌باشد.
7- در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات وب سایت در طی زمان برگزاری دوره‌های آموزشی آنلاین ، بورس با ما مجاز به حذف کاربر از دوره آموزشی مربوطه  بوده و کاربر با تایید این قوانین حق هرگونه اعتراض را سلب می‌نماید.
8-  در وب سایت “بورس با ما” ممکن است لینک‌های سایت‌های دیگر مشاهده شود، که این سایت ممکن است متعلق به گروه “بورس با ما” نباشد. بنابراین گروه “بورس با ما” هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای این سایت‌ها نخواهد داشت. 
9-  گروه “بورس با ما” متعهد می‌شود از اطلاعات شخصی افرادی که از خدمات ما استفاده می‌نمایند محافظت نموده و هیچگونه اقدام تجاری از اطلاعات کاربران نداشته باشد.
10- تنها مرجع ارتباطی با گروه “بورس با ما” وب سایت و آدرس ایمیل‌ ذکر شده در وب سایت است. همچنین کاربران می‌توانند در هر زمانی از طریق فرم تماس پیشنهادات، انتقادات و سوالات خود را برای گروه بورس با ما ارسال نموده و ما متعهد می‌شویم در کمترین زمان ممکن اقدام به پاسخگویی نماییم.
 

تمام حقوق این وبسایت متعلق به بورس با ما می‌باشد

loading