rules

درباره ما

شعارمون!

قهرمان خودت باش

همه ما در آرزوی یک زندگی خوب و راحت بدون دغدغه‌های مالی هستیم. همواره در گوشه گوشه زندگیمان رویاهایی داریم که یا به علت نرفتن به دنبال آن‌ها و یا به علت شکست در راه رسیدن به آن‌ها درحال خاک خوردن هستند. باتوجه به بحران‌های مالی که ما امروزه با آن مواجه هستیم، دنبال کردن و رسیدن به رویاهایمان سخت‌تر از قبل شده است

برخی از ما ایده‌هایی برای کسب و کار و درآمدزایی داریم ولی نمی‌دانیم باید از کجا شروع کنیم، برخی از ما می دانیم از کجا شروع کنیم ولی توان اجرای آن را نداریم و در نهایت برخی از ما هم شروع کردیم و کسب وکاری هم راه اندازی کرده‌ایم اما یا با شکست مواجه شدیم و یا در حال زیان هستیم؛ به همین دلیل تصمیم به ترک صحنه رزم برای دستیابی به رویاهایمان گرفتیم. همه این عوامل به علت نبود آموزش‌های درست نشأت گرفته است. همه ما نیازمند فرصت دوباره هستیم، فرصتی که خودمان برای خودمان بوجود بیاوریم، فرصتی که با آموزش‌های درست بوجود می‌آید؛ زمان آن فراسیده است که قهرمان خودت باشی.

هدفمون!

یاد بگیریم تا یاد بدیم

هدف ما آموزش است، آموزش برای رسیدن به موفقیت. برآنیم با ارائه مطالب مفید در زمینه سرمایه‌گذاری، بورس، بازار جهانی، ارز رمزها و کسب وکار سطح دانشتان را جهت رسیدن به موفقیت افزایش دهیم. برای اینکه بتوانیم به هدف خود برسیم باید خودمان نیز آگاه باشیم . از این رو هر روز مطالعه می‌کنیم. مطالعه، مطالعه، مطالعه! برای اینکه بدانیم آموزش ها به درستی ارائه شده باشند مسابقه، بازی و تست برگذار خواهیم کرد. نتایج اینها به کمک خواهد کرد که به هدفمون نزدیک تر و نزدیک ترشویم.

خودمون!

خانواده بورس با ما

خانواده کوچک ما زیر نظر شرکت آینده‌سازان عصر ویرا، متشکل از تحلیل‌گران تکنیکال و بنیادی، مشاوران بازار بورس و سرمایه، مشاوران کسب و کار و استارت آپ‌ها است. دانش و اطلاعاتمان چیزی نیست که برای عده‌ای خاص محدود باشد. اعضای خانواده ما برای داشتن تخصص و مهارت های لازم هر روز آموزش می‌بینند. دغدغه ما افزایش دانش در حوزه های مالی، کسب و کار، سرمایه گذاری، مدیریتی، خودشناسی، فروش و... برای تمام افرادی است که به دنبال ایجاد فرصت دوباره هستند. ما برآنیم تا با اشتراک گذاری و آموزش دانشمان اعضای خانواده‌مان را گسترش داده و سهمی از تحقق رویاهای زندگیتان داشته باشیم.