سامانه مقایسه تحلیلگران بورس و ارزیابی سیگنال خرید سهم

سامانه مقایسه تحلیلگران بورس و ارزیابی سیگنال خرید سهم

| 23:15 | 2

سامانه مقایسه تحلیلگران سهام و بورس و ارزیابی سیگنال خرید سهم

مقایسه تحلیلگران سهام و کانال های تلگرامی که سیگنال خرید سهم با بازدهی های متفاوتی را اعلام میکنن این روزها از اهمیت زیادی در سرمایه گذاری و ورود به بورس دارد. مقایسه بین تحلیلگران  به منظور شناخت بهتر و ارزیابی عملکرد تحلیلگر برتر بازار سهام به سرمایه گذار این امکان را میدهد که بتواند از طریق شناخت بیشتر توجه به نمودار ها و از همه مهمتر بازدهی سهم و سود هر تحلیل اقدام به خرید سهام  نماید. اما سوال اینجاست که کدام تحلیلگر بهتر است ؟ به کدام تحلیلگر میتوان اعتماد نمود ؟ در مقایسه بین تحلیلگران کدام کانال تلگرامی و اینستاگرامی بازدهی بالاتری دارد؟ اینها سوالاتی است که سامانه مقایسه تحلیلگرام سهام بورس با ما به آن پاسخ می دهد.

جهت ورود به سامانه مقایسه تحلیلگران و ارزیابی سیگنال ها کلیک کنید

چرا باید مقایسه تحلیلگران را بدانم؟

سرمایه گذاری همواره با ارزیابی و مقایسه بین فرصت های سرمایه گذاری شروع می شود پس لازم است قبل از اقدام به ورود به بازار سرمایه و خرید سهام شرکت های بورسی وفرابورسی مقایسه درستی بین هر یک از آنان داشته باشیم. در شرایط فعلی که بورس از حمایت دولت برخوردار بوده و سهام دولتی و شاخص ساز باعث رکورد شکنی شاخص کل شده است این ارزیابی و مقایسه بین تحلیلگران به سرمایه گذار کمک میکند با شفافیت و اعتماد بیشتری اقدام به سرمایه گذاری نماید. اینکه از طریق مقایسه تحلیلگران و ارزیابی تحلیل ها و شناخت نمودار عملکرد هر تحلیلگر بتوان از سیگنال های کانال تلگرامی تحلیلگر برتر استفاده نمود و به آن اعتماد کرد بسیار اهمیت دارد. اما سوال اینجاست ملاک مقایسه تحلیلگر باهم چیست؟

چگونه میتوان مقایسه تحلیلگران بازار سرمایه را به درستی انجام داد؟

وقتی موضوع تحلیلگر برتر به میان می آید ابتدا باید بازدهی تحلیلگر برتر تعریف شود. ملاک ارزیابی و مقایسه تحلیلگران سود کسب شده به ازای هر واحد خرید سهم است بدین صورت که از زمان اعلام سیگنال سهم و خرید سهام در کانال تلگرامی تحلیل گر این میزان سود سهم در نظر گرفته شده و بدین ترتیب نمودار ارزیابی و مقایسه تحلیلگران را ترسیم نمود و بر اساس ان با توجه به بازدهی کانال تلگرامی سهام ، به سیگنال خرید سهم بهترین تحلیلگر اعتماد کرد.  هرچند که  روشهای ارزیابی و compare بین فرصت سرمایه گذاری متفاوت و با معیار های مقایسه ای متفاوتی اجرا می شود اما میتوان گفت بازدهی سیگنال تحلیلگر ساده ترین روش مقایسه تحلیلگران باشد.

کدام سهم را بخریم؟

این سوالی است که بسیاری از فعالان بازار سرمایه به دنبال پاسخ آن هستند. ما هر روز به منظور پیدا کردن بهترین فرصت سرمایه گذاری ، بالاترین بازدهی سهام ، بیشترین سهم سود ساز و رشد سرمایه اقدام به بررسی ، تحلیل و ارزیابی فرصت های سرمایه گذاری میکنیم . عضویت در کانال تلگرامی تحلیلگران بورس ، مقایسه صندوق های سرمایه گذاری ، مقایسه ETF و صندوق های با درآمد ثابت ، سیگنال های خرید سهم بورسی ، طلا و .... از جمله مواردی است که همه ما به دنبال آن هستیم. هدف بورس با ما این است که بتواند در قالب سامانه مقایسه تحلیلگران این سیگنال های خرید را با یکدیگر ارزیابی کرده و قدرت شناخت ، انتخاب آگاهانه بر اساس بازدهی فرصت سرمایه گذاری را ایجاد نماید.

اهمیت شناخت شرکت ها در خرید سهم

همه ما میدانیم که شناخت ماهیت هر نماد ، میزان درآمد ها و سود شرکت ها و تاثیر پارامترهای اقتصادی اجتماعی و اخبار روز در بازدهی سهم تاثیر بسیاری دارد. در این بین نیز تحلیلگران بازار سرمایه  با معرفی حوزه های سرمایه گذاری ، سهم مهمی در بازدهی بازار سرمایه و به طبع آن کمک به اقتصاد کشور دارند. اما متاسفانه بعضا برخی از فرصت طلبان با سو استفاده از کاربران کانال تلگرامی خود و معرفی سیگنال های اشتباه باعث می شوند که شفافیت بازار سرمایه از بین رفته و باعث سردرگمی سرمایه گذار می شوند. این موضوع باعث میشه هر یک از ما به عنوان فعال بازار سرمایه نیاز به شناخت دقیقتر در بازار سرمایه داشته باشیم فارغ از اینکه از کدام کانال تلگرامی سیگنال دریافت میکنیم یا به چه تحلیلگری  اعتماد داریم ، شناخت مستقیم و آگاهی از وضعیت هر سهم نیز بدون شک به ما کمک میکند تا بازدهی بالاتری در بازار سرمایه داشته باشیم. سامانه مقایسه تحلیلگران بورس با ما این امکان رو برای تک تک ما فراهم میکنه ضمن اینکه کارنامه دقیقی از سیگنال تحلیلگران داشته باشیم شناخت بهتری از هر سهم نیز بدست آوریم.

 

موندن در صف خرید و فروش سهام

خیلی از ما تجربه این رو داریم که در صف خرید یا در صف فروش سهام گیر کرده باشیم و نتونیم به موقع وارد سهم بشیم و فرصت سرمایه گذاری را از دست بدهیم. راه حل این موضوع استفاده از سامانه مقایسه تحلیلگران است بدین صورت که اگه سهمی را در لیست اعلام قرار بدیم یا تحلیلگر برتر رو انتخاب کرده باشیم با داشتن اکانت ویژه میتوانیم قبل از بقیه از سیگنال برتر اطلاع پیدا کنیم و قبل از صف خرید یا صف فروش اقدام کنیم و بازدهی بالاتر داشته باشیم.

سهم هایی که خریدم رو کی بفروشم ؟

هر روز خیلی از کانال های تلگرامی بورس و خیلی از تحلیلگران بازار سرمایه خبر از تغییرات قیمتی در بازار سهام میدن و ما با این سوال مواجه هستیم که به کدام تحلیلگر اعتماد کنیم ؟ کدام سیگنال خرید سهم درست کدام سیگنال اشتباهه؟  یا از همه مهمتر نظر تحلیلگران بازار سرمایه در خصوص یک سهم مشخص چیه؟ به کدام سیگنال خرید و فروش میتونم اعتماد کنم ؟ اینها مجموعه سوالاتی که سامانه مقایسه تحلیلگران بهش پاسخ داده و دیگه نیازی به ربات تحلیل گر بورس نیست دیگه نیازی به نرم افزار های سیگنال بورس نخواهیم داشت و خرید سیگنال بورس رو با شفافیت و اعتماد بیشتری انجام بدیم.

پاسخ تمام این سوالات در سامانه مقایسه تحلیگران بورس با ماست برای ورود روی لینک زیر کلیک کنید:

ورود به سامانه مقایسه تحلیلگران

منبع: بورس با ما

دیدگاه شما

|   مشاهده قوانین و مقررات

دیدگاه‌ها