<span class='far fa-dollar-sign color-default'></span> کیف پول کوینومی (Coinomi) – بخش سوم، ارسال و تبدیل رمزارز
درآمد دلاری

کیف پول کوینومی (Coinomi) – بخش سوم، ارسال و تبدیل رمزارز

| 09:30 | 1

در این مقاله به موضوع ارسال و تبدیل رمزارز ها در کیف پول کوینومی می پردازیم.

اگر هنوز این کیف پول را نصب نکرده اید از لینک موحود در این مقاله استقاده کنید. 

در ابتدا برای مشاهده موجودی باید رمزارز مورد نظر را از لیست اصلی انتخاب کرده و در زبانه بالانس بروید.

برای ارسال رمزارزها، بعد از انتخاب رمزارز مورد نظر از لیست اصلی وارد زبانه ارسال (Send) شوید. در این بخش نیاز است آدرس مقصد و میزان مورد نظر برای ارسال را وارد کادرهای مربوطه کنید. از گزینه‌ی Scan QR Code نیز می‌توانید استفاده کرده و بارکد آدرس مقصد را با دوربین گوشی خود اسکن کنید. 

گزینه‌ی Use all funds به معنی آن است که می‌توانید کل دارایی‌تان را یکجا ارسال کنید. پس از وارد کردن این اطلاعات، باید از صحت تک تک آن‌ها اطمینان حاصل کنید و سپس دکمه‌ی ارسال را فشار دهید.

پس از آن که تراکنش را ارسال کردید، باید منتظر تایید آن بمانید. وضعیت این تراکنش را می‌توانید در تب Balance مشاهده کنید. اگر روی تراکنش انجام شده کلیلک کنید، می‌توانید از جزییات آن مطلع شوید. برای مثال می‌توانید از تاریخ انجام، وضعیت آن، میزان جا به جا شده، کارمزد تراکنش و شناسه‌ی تراکنش با خبر شوید.

از طریق این کیف پول، کاربران می‌توانند با استفاده از صرافی چنجلی تعبیه‌شده، اعتبار کنونی رمزارز خودشان را به رمزارز های پشتیبانی شده‌ی دیگر تبدیل کنند. روند انجام تراکنش با صرافی چنجلی در کیف پول کوینومی بسیار ساده است. کاربران می‌توانند به سادگی با انتخاب ارز دیجیتال مورد نظر برای سپرده‌گذاری، متوجه شوند که چه میزان ارز دیجیتال در عوض آن دریافت خواهند کرد. همچنین نوشته شده است که نرخ مبادله‌ی ذکرشده، شامل کارمزد تراکنش نمی‌شود.

همچنین اگر کیف پول کاغذی دارید و می خواهید انتقال وجه  انجام دهید با کلیک روی گزینه‌ی بالا سمت راست تصویر، گزینه‌ انتقال از کیف پول کاغذی به کیف پول کوینومی را خواهید دید. در صفحه‌ی Sweep، می‌توانید با وارد کردن کلید خصوصی خود و انتخاب ارز دیجیتال دریافتی، مبالغ کیف پول کاغذی خود را انتقال دهید.

 

دیدگاه شما

|   مشاهده قوانین و مقررات

دیدگاه‌ها